Nový Seminár!

 Seminár  

eezyAcademy uvádza  


IV. Seminár Clear Aligner liečba  2024

Retencia, Efektívne plánovanie, Kazuistiky a situácie počas liečby priesvitnými vyrovnávačmi eezysmile

Retencia  krátkodobá a dlhodobá ako dôležitá no často opomínaná  časť liečby, Ako na efektívne plánovanie pri multidisciplinárnej liečbe, Choroby TMK a CAT,  Kazuistiky, Novinky  v 2024 a viac... 

Učenie na princípe evidence based, otvorené diskusie, priateľská atmosféra. Stretnutia so známymi aj  s novými kolegami, praktické, overené  postupy  CAT do dennej praxe.  

Na Zámku Pezinok, s 800 ročnou históriou vína, bojov a legiend. Skombinujte učenie s delikátnymi chuťami vína a jedla.  


 
    31. Máj 2024 , Zámok Šimák Pezinok    


6 hodínový workshop od 10,00 do 16,30 v priateľskej pracovnej atmosfére. Témy aktuálne pri CAT: plánovanie liečby, situácie na riešenie. Seminár je vhodný pre lekárov so skúsenosťami aj pre začiatočníkov. Inšpiráciu nájdu aj lekári so záujmom o CAT. 

Registrácia


Po seminári veľká ochutnávka vín v zámockej historickej pivnici a kulinárska večera.   Limitovaný počet miest.  Webinár  

  eezyAcademy uvádza  


Nové Webináre začínajú!

eezyAcademy Vás pozýva na kontinuálny vzdelávací program v prvom polroku 2024

"Očakávania a manažment pacienta"

Očakávania a manažment pacienta pri CAT v roku 2024. 


Rok 2023 bol turbulentný. Noví hráči s lákavými ponukami na strojčeky, reklamy. Ako sa zmenili očakávania kandidátov? Akú úlohu hrá cena, aké príplatky? Čo je zlomom k rozhodnutiu začať liečbu? Dá sa znížiť odmietnutie liečby a zlepšiť ekonomiku? A viac. Odporúčania pre manažment pacienta spracované podľa prieskumu  383 záujemcov o liečbu v r. 2023. Webinár je určený začínajúcim aj skúseným poskytovateľom liečby alignermi v SR/ČR – ošetrujúcim lekárom, majiteľom a manažérom  kliník.
 

 

 22. 2. 2024 o 18,30 

 Registration on hold

  Seminár sa účastníkom páčil, témy hodnotili ako aktuálne a užitočné. Ďakujeme za veľkú účasť!  Odporúčania majú okamžitý efekt na zvýšenie spokojnosti pacienta a odbúranie rutinných úkonov. 

 

Jednoducho, efektívne, blízko

Ako lekár máte zodpovedné povolanie, plníte predstavy Vašich pacientov o zdravých a pekných zuboch. Denne ošetrujete, konzultujete, manažujete, vzdelávate sa.  

Poznáme Vaše starosti a výzvy, aj v týchto náročných časoch. Preto sme blízko Vás vybudovali špičkové pracovisko na výrobu alignerov. Ako prvá slovenská firma – od skenovania, vizualizáciu liečby, 3D tlač modelov a výrobu priesvitných vyrovnávačov až po doručenie k Vám do ambulancie. Všetko sústredené na jednom pracovisku, vyrobené slovenskými odborníkmi, zo špičkových svetových materiálov a techniky. Bezpečne, spoľahlivo, blízko. Za dostupných podmienok pre Vás a Vašich pacientov.


MATERIÁLY  

Používame špičkové certifikované materiály odolné voči tlakom, zafarbeniu a prasklinám. eezysmile alignery majú hladkú ručne opracovanú líniu orezania, ktorá vedie do 2 mm nad okrajom ďasien.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

TECHNIKA 

Takto vyrobené vyrovnávače majú vyššiu retenciu, potrebujú menší počet attachmentov, čím je dosiahnutá lepšia estetika a pohodlie pre pacientov.

„začnite s eezysmile“

Quality

Výhody pre Vás

 

 

Demo Logo             
5 krokov s eezysmile
Odoo • Image and Text

ODOSLANIE

Po zaregistrovaní na myeezyportáli, nahráte: inštrukcie, klinické fotografie, RTG snímky, digitálne skeny ako STL súbory do portálu. Ak digitálne skeny nemáte odtlačky pošlete poštou. 

Odoo • Image and Text

PLÁN LIEČBY

Po kontrole a  verifikácii, pošleme Vám návrh plánu a priebehu liečby, 3D simuláciu. Tento plán ukazuje potrebný počet krokov, predpokladané dĺžku liečby, kde a kedy sa umiestňujú attachmenty, IPR a ďalšie úkony potrebné na dosiahnutie cieľa. Vďaka 3D simulácii môžete ukázať predpokladaný priebeh a výsledok korekcie pacientovi.

Odoo • Image and Text

ODSÚHLASENIE

Ak plán liečby vyhovuje, tak ho odsúhlasíte. Ak sú potrebné úpravy, tak zašlete inštrukcie cez myeezyportál a nový plán liečby Vám bude zaslaný. Dovtedy budeme plán vylaďovať, až kým s ním nebudete súhlasiť. 

Odoo • Image and Text

VÝROBA A DORUČENIE

Ihneď po odsúhlasení plánu korekcie sa začnú vyrábať vyrovnávače pre Vášho pacienta. Do 3-5 dní sú všetky sety pripravené na odoslanie kuriérom k Vám na ambulanciu.

Odoo • Image and Text

LIEČBA

Je na Vás ako budete postupovať počas liečby. Buď odovzdáte istý počet strojčekov a počas kontrolných návštev pacienta budete dodávať ďalšie strojčeky. Alebo všetky vyrovnávače odovzdáte naraz a monitorujete priebeh liečby počas pravidelných návštev pacienta. Môže sa stať, že liečba bude vyžadovať IPR alebo nasadiť attachmenty – toto všetko bude uvedené v správe pre Vás. Po ukončení liečby bude potrebné nasadiť retainery, ktoré pre Vašich pacientov radi vyrobíme. Sme tu pre Vás kedykoľvek budete potrebovať. 

Registrujte sa na myeezy portál